Viva Dzen – High Quality Tea Shop

Vše začalo tím, že jsme si oblíbili čaj.

Pořádali jsme doma útulné čajové večírky. Zvali přátele, povídali si o Říši středu, sdíleli své dojmy o účincích čaje na organismus (čínské čaje jsou neuvěřitelně užitečné).

A když zásoby docházely, bylo nám smutno. Vždyť pravé čínské čaje se v supermarketech neprodávají. Najdete je jen ve úzce specializovaných obchodech, kterých není tolik. Pak jsme se vážně zamysleli nad velkoobchodními dodávkami čajů z Číny. A všechno se obrátilo. Jako na filmovém plátně.

Myšlenkou Viva Dzen je pít čaj novým způsobem!

Většina z nás zachází s čajem příliš všedně: sáček, hrnek, vařící voda. To, co pijeme, jsou v 99 % případů čaje z Indie a Keni, které se prodávají ve všech obchodech. Téměř vždy jsou v jejich složení potravinářská aroma a barviva. Takto funguje světový trh.

U čínských čajů je všechno jinak. Jsou plně přírodní. A velmi užitečné. S nimi se každodenní pití čaje mění v komplexní zlepšení zdraví organismu. Pu Erh například povzbuzuje a zlepšuje mozkové funkce. Zelené čaje harmonizují a čistí tělo od toxinů. Bílé jsou zásobárnou užitečných látek.

Naši klienti

Naši klienti jsou velmi různé lidé. Jsou pracovití, vášniví ve svých zájmech a koníčcích. Mají aktivní životní styl. Rádi se rozvíjejí, nově objevují svět a cestují. A samozřejmě se starají o své zdraví. Všechny je však spojuje jedno – láska k pravému čínskému čaji.

Můj tým a já bychom vám všem chtěli poděkovat. Jste to právě vy, kdo nás inspiruje a motivuje. Těší nás noví návštěvníci, zákazníci i prostě milovníci pravého čínského čaje. Čtěte naše stránky, komentujte, nechte se překvapit a studujte s námi čajová témata. A vyzkoušejte naše nové výrobky, věříme, že se vám budou líbit.