O nás (new)

Náš příběh začal již v roce 2012, kdy se zakladatel společnosti rozhodl informovat lidi o skutečně užitečných vlastnostech málo známých rostlin a vzal to za základ nového podnikání, které přináší lidem přírodní výhody a znalosti. Během téměř 12 let práce naše společnost několikanásobně vzrostla stejně jako náš tým, který rovněž sdílí poslání našeho obchodu. Náš slogan, který určil úspěch firmy, zní:

„Potěšení z vysoké kvality trvá déle než
potěšení z nízké ceny.“

CEO a zakladatel firmy.

Nikdy se neuchylujeme k druhořadému zboží a snažíme se zachovat rovnováhu mezi kvalitou a cenou pro zákazníka. To je naše úspěšná formule.

V České republice jsme otevřeli pobočku nedávno, v roce 2022 v Praze. Přenesli jsme všechny naše zkušenosti a znalosti, roky prověřené produkty, přiměřené ceny a přátelský servis, což se okamžitě projevilo rychlým růstem našich stálých zákazníků. Nechceme mluvit sami za sebe, můžete si přečíst recenze jak na Googlu, tak na české Heurece, stejně jako na našich webových stránkách.

Naše silná stránka, která nás odlišuje od konkurence, je důkladnost v detailech. Každou novou rostlinu, každý nový produkt se snažíme důkladně prozkoumat, vyzkoušet na sobě, provést výzkum, najít několik spolehlivých a nejlepších dodavatelů na trhu s přiměřenou cenou a teprve poté jej doporučit lidem a umístit produkt na výlohu. Jsme na to velmi hrdí a nemusíme se stydět za nekompetentnost nebo špatnou kvalitu. Také sami jsme fanoušky a vášnivými uživateli našich produktů.

Příroda nám nabízí nepřeberné množství prostředků ke zlepšení kvality našeho života, které nám pomáhají být den ode dne lepšími. Navzdory mnoha stresovým faktorům, kterým čelíme, zejména v dnešní době, nám země poskytuje prostředky, které nám mohou opravdu pomoci překonat i ty nejtěžší životní zkoušky.

Viva Dzen kratom – prášková a tabletová forma.

Naším posláním je pomoci vám cítit se lépe tím, že poskytujeme nejbezpečnější a nejúčinnější rostlinné produkty na trhu. Základem našeho obchodu je víra v život měnící výhody kratomu. Prodáváme pouze ty druhy, které fungují, a dodržujeme vysoké standardy čistoty a účinnosti. Část tohoto závazku zahrnuje naše neustálé investice do nezávislých externích laboratorních testů veškerého kratomu a dalších botanických produktů nejvyšší kvality, které dodáváme. Výsledky těchto testů jsou volně dostupné na našich webových stránkách.

Naše hlavní hodnoty:

  • Neustálý rozvoj a zlepšování.
  • Otevřenost a transparentnost.
  • Bezpečné a účinné produkty.
  • Dodržování strategie Win-Win. Dělat to, co je správné pro zákazníka i obchod.
  • Důkladnost v detailech.

To jsou hodnoty, které tvoří základ Viva Zen a právě ty nás odlišují od naší konkurence.

Bez ohledu na to, jak jsme velký nebo jak rychle rosteme, budeme vždy pamatovat na to, kde jsme začali, a zákazník bude vždy na prvním místě.

Pokud nejste se žádným produktem Viva Zen 100% spokojeni, dostanete zpět plnou částku bez jakýchkoliv otázek.

DOPRAVA ZDARMA až ke dveřím při nákupu nad 2000 Kč.

OVĚŘENÉ RECENZE. Věříme, že naše produkty jsou nejlepší na světě, ale neberte to jen od nás. Přečtěte si sami mnoho nadšených recenzí od našich nejvěrnějších zákazníků.

Enable Notifications OK No thanks